ЗАПОРІЗЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «BLACK SEA BI-NET»

26

2-4 жовтня 2013 року в місті Єревані, Вірменія, відбулася конференція на базі проекту «Створення регіональної мережі бізнес-інкубаторів / «Black Sea BI-Net» згідно з програмою «Басейн Чорного моря 2007-2013 р.». Захід об’єднав між собою партнерів з різних країн: Молдови, Туреччини, Греції, Румунії, Вірменії таУкраїни. Представник від України – Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області.

В перший день конференції, 2 жовтня, учасники були ознайомлені з презентаціями стосовно ролі мереж бізнес-інкубаторів та технопарків:

– виконавчого директора малого та середнього підприємництва Національного центру розвитку Вірменії пана Карапетяна;

– представників Міністерства економіки та делегації ЕС у Вірменії.

Другого дня, 3 жовтня, відбувся семінар «Бізнес-кафе», в якому взяли участь всі партнери проекту. Обговорювалися: цілі та основні задачі мережі бізнес-інкубаторів; основні напрямки діяльності координаторів BI мереж.

Третього дня, 4 жовтня, учасники проаналізували результати семінару «Бізнес-кафе» щодо BIмереж.

Нагадаємо, що Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області став учасником двох міжнародних проектів у програмі прикордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2007-2013 р.». Основна мета проектів: залучення міжнародної технічної допомоги ЄС для підтримки розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області.