ПОШТОВХ РОЗВИТКУ АГРОТУРИЗМУ ДАНО

28

У 15 кілометрах  від Запоріжжя в с. Петрополь будують центр  агротуризму “AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ”. Тут буде розташовуватися готель, зоопарк, водограй  і відразу кілька ставків. Планується, що об’єкт буде відкритий вже наступної  весни.

Як повідомив керівнику Фонду Володимиру Степаненко  (працівники Фонду, за запрошенням власників, відвідали об’єкт 02.11.13р.) співвласник центру Борис Ігнатко, проект передбачає такі інституції зеленого туризму:  зоопарк, , агротуры, кафе, готель, тощо. Центр буде функціонувати  у 15 км від поста ДАІ, по трасі Запоріжжя-Дніпропетровськ. Там же зупиняються маршрутки.

“Навесні центр почне працювати, але ще не в повному обсязі. Ми паралельно будемо продовжувати вести будівництво. Там же буде розташовуватися два ставки, кілька номерів і зоопарк з тваринами”, – розповідає Борис Ігнатко.

За його словами, основний акцент планується зробити на батьків з дітьми. Всіх тварин можна буде чіпати і гладити. Крім того, можна буде кататися на конях та віслюках.

В центрі буде працювати тир та інші розваги. У готелі на момент відкриття буде працювати три повноцінних номери з повним пансіоном.

Голова Фонду Володимир Степаненко запевнив підприємців у тому що, обласна влада буде всебічно сприяти розвитку цього напрямку бізнесу і, після реалізації гранту ЄС, готова буде надати цьому об’єкту сертифікат відповідності якості, згідно міжнародних стандартів. Співпраця с підприємцем продовжується.