ПРАЦІВНИКИ ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПРОСЛУХАЛИ РЯД СЕМІНАРІВ З БІЗНЕС-ІНКУБУВАННЯ В ГРЕЦІЇ

29

З 18 листопада по 20 листопада 2013 року пройшли триденні семінари для координаторів та експерт-координаторів проекту «Створення мережі бізнес-інкубаторів / «Black Sea BI-Net», в яких взяли участь працівники Регіонального фонду підтримки підприємництва, в місті Салоніки, Греція.

Лекції стосувалися розуміння необхідності та переваг мережі бізнес-інкубаторів (національного та міжнародного рівнів), також порушувалася тема розуміння ролей координаторів та експерт-координаторів проекту. Учасники дискутували щодо функцій координаційних центрів, стійкості та постійності мережі БІ, можливого їх фінансування та наставництва.

Всі учасники зійшлися на тому, що національні та міжнародні мережі бізнес-інкубаторів необхідні для ґрунтовної підтримки та подальшого розвитку малих і середніх підприємств в кожній країні-учасниці спільного проекту.

 

Нагадаємо, що основними країнами-партнерами спільного проекту «Створення мережі бізнес-інкубаторів / «Black Sea BI-Net» виступають: Молдова, Туреччина, Греція, Румунія, Вірменія та Україна.