ПРЕДСТАВНИКИ ФОНДУ ТА МІСЬКОЇ ВЛАДИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ ПРОЦЕСОМ СТВОРЕННЯ МЕРЕЖІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІВ

41

З 14 по 17 квітня 2014 року представники Регіонального фонду підтримки підприємництва та Орджонікідзевської районної адміністрації міської ради взяли участь у навчальному візиті та тренінгу згідно проекту «Створення регіональної мережі бізнес-інкубаторів «Чорноморська мережа BI-NET» у Кишиневі, Молдова. Організатором заходу виступила Організація з розвитку сектора малого та середнього підприємництва Республіки Молдова (ODIMM).

Основною метою заходу було допомогти учасникам зрозуміти процес створення мережі бізнес-інкубаторів, навчити управлянським навичкам та можливостям завдяки міжнародній мережі. Основними учасниками тренінгу виступали представники організацій основних партнерів проекту, співробітники та представники бізнес-інкубаторів, організацій з підтримки бізнесу та підприємництва, місцеві та центральні органи державної влади.

У перший день учасники ознайомилися із презентацією відображення бізнес-інкубаторів в регіонах згідно проекту, основними завданнями та перспективами створення мережі. Також були представлені презентації основних бізнес-інкубаторів Молдови, переваг міжнародного співробітництва для розвитку малого та середнього бізнесу.

У другий день учасники заходу ознайомилися з такими питаннями:

– обмін належним знанням та міжнародною практикою;

– успіх бізнес-інкубування та основні досягнення створених мереж;

– демократизація підприємництва із використанням краудсорсинга;

– презентація нових концепцій стартапів та їх вдалого використання;

– презентація бізнес-екосистеми Греції та ініціатив у сфері розвитку бізнесу.

Також обговорювалися основні вимоги для управління мережою та планування її рекламної кампанії.

У третій день відбувся навчальний візит до бізнес-інкубатору IAS в місті Сороки, де була змога познайомитися з умовами започаткування та діяльності бізнеес-інкубатору, із його основними видами діяльності.

У четвертий день учасники підсумовували отриманні знання та результати заходу, ділилися своїми враженнями.