«ЕТНОСЕЛО» ПОПУЛЯРИЗУЄ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ РОЗМАЇТТЯ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ

43

17 травня 2014 року генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко виступив із привітальною промовою на заході «Дефіле на селі», що відбулося на території історико-туристичного комплексу «Етносело» села Червонокозацьке Вільнянського району Запорізької області. «Етносело» – агротуристичний об’єкт та претендент на сертифікацію згідно проекту «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour».

Пропонований модний показ – це пілотний проект за участю найкращих модельєрів міста Запоріжжя, який зібрав навколо себе велику кількість бажаючих долучитися до пізнання етнічного та національно-культурного розмаїття нашого краю.

Протягом дня на території історико-туристичного комплексу були доступні майстер-класи із національного танцю, розпису будинків, виробництва саману, плетіння тинів, виробництва ляльок-мотанок, також працював мобільний ресторан. Керівниця «Етносела», пані Інеса Носенко, приділяє велику увагу людям із обмеженими можливостями та розвиває волонтерську діяльність.

Завершився захід виступом співачки та заслуженої артистки України Інни Гапон.

 

До речі, на базі історико-туристичного комплексу проводяться фестивалі, виставки, арт-акції, виїзні творчі, культурні та екологічні заходи. Крім цього, для відвідувачів доступні майстер-класи із землеробства, покосу, вишивки, кулінарії, ткацтва та плетіння.