РОБОЧА ГРУПА ВІДВІДАЛА ОБ’ЄКТИ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ ОРІХІВСЬКОГО ТА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНІВ

42

22 травня 2014 року робоча група Запорізької обласної державної адміністрації у складі генерального директора Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимира Степаненка, представника Департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталії Гончар, керівника «Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Наталії Бернаги провела виїзне засідання у зелених садибах Оріхівського та Мелітопольського районів Запорізької області у рамках реалізації гранту ЄС «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour».

Садиба сільського зеленого туризму «Медовий двір» села Мала Токмачка Оріхівського району – одна із найбільших пасік у Запорізькій області, її засновники – бджоляр та почесний пасічник Сергій Усенко та лікар-апітерапевт Тетяна Усенко. Це реабілітаційний оздоровчий центр, що застосовує лікування продуктами бджільництва, в якому людина може не тільки відпочити на природі, а й підлікуватися та спробувати продукти бджільництва.

Як відомо, після сеансу апітерапії (лежання на вуликах) у людини знижуються частота серцевих скорочень та артеріальний тиск. Безпосередній контакт із бджолами, перебування в їх вібраційному біополі – це фізіотерапевтична процедура, яка допомагає у профілактиці та лікуванні захворювань вегето-судинної, дихальної та вегетативної систем.

Інший об’єкт зеленого туризму – міні-готель «Гостини у Валентини» у Мелітополі – це місце тепла, затишку, гостинності, а також відпочинок на свіжому повітрі серед розкішної зелені та квітів, екзотичних птахів і тварин. Відвідувачам пропонуються затишні альтанки з мангалами, сауна, міні-готель із комфортними номерами, майданчик для дітей, екологічно чиста природа для відпочинку.

Запорізькі агротуристичні комплекси мають багату культурну самобутність, мальовничі пейзажі для повноцінного оздоровлення людей, які прагнуть наблизитися до природи, відпочити, почерпнути життєву енергію від щедрот природи.