СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «CERTOUR»

49

14.06. 2014 року  генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко провів тематичний семінар  у місті Приморськ  Запорізької області для підприємців, які надають послуги курортного відпочинку. Семінар пройшов на території  бази відпочинку «Райдуга» ПП Македонська. Цей  пансіонат  – агротуристичний об’єкт та претендент на сертифікацію згідно проекту «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour».

На заході були порушені питання щодо українського законодавства при веденні бізнесу з надання послуг відпочиваючим, податкового та іншого законодавства. Підприємці задавали також питання запрошеному на семінар юристу щодо відносин з ГАСКом, узаконення будівель під бізнес, новин податкового та будівельного законодавства.

Крім цього, генеральний директор  Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко запропонував приморським підприємцям залучитись до  міжнародного проекту   ЄС «Система сертифікації якості в агротуристичному бізнесі» який відкриває  великі можливості для розвитку агротуризму, і не лише через виділення коштів, а й завдяки можливості перейняття досвіду інших країн.