ПРАЦІВНИКИ ФОНДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ ЗУСТРІЧІ, ПРИСВЯЧЕНІЙ «ДНЮ ТУРИЗМУ» В ЕТНОСЕЛІ

56

21 вересня 2014 року відбулася зустріч в «Етноселі» села Червонокозацьке Вільнянського району Запорізької області. Це агротуристичний об’єкт та претендент на сертифікацію згідно проекту «Система сертифікації якості агротуризму/CerTour».

Захід розпочався о 10 ранку перекличкою всіх, хто зарееструвався для участі у програмі. Продовжилась зустріч презентацією ідей та проектів, запропонованих учасниками «Конкурсу креативних, яскравих та реалістичних ідей у сфері не аграрного бізнесу» у межах реалізації проекту «Старт-ап для мікро-бізнесів у сільському туризмі», переможця конкурсу «Мы – это город» МК «Запорожсталь».

Всі відвідувачі могли придбати натуральні продукти, які виготовили місцеві жителі у власних сільських господарствах. Продовжився захід святкуванням «Рош А-Шана» – (Єврейський 5775 Новий рік). Свято проводилось на базі Школи міжнаціонального спілкування «Шалом Хаверим».

Організатор заходу – Інеса Носенко, голова правління громадської організації «Дивосвіт». Вона активно розвиває перспективи «зеленого туризму» у селі Червоноказацьке.