ПРАЦІВНИКИ ФОНДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОЗНАЙОМЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ У ТУРЕЧЧИНІ

57

З 21 по 24 жовтня 2014 року працівники Регіонального фонду підтримки підприємництва взяли участь у навчальному візиті, тренінгу та міжнародному бізнес-форумі згідно грантового проекту ЄС «Створення регіональної мережі бізнес-інкубаторів «Чорноморська мережа «BI-NET» у місті Самсун, Туреччина.

Організаторами заходу виступило Агентство розвитку Чорноморського басейну Туреччини (OKA), яке є партнером проекту.

Метою зустрічі було ознайомлення партнерів-учасників із досвідом одне одного у створенні мережі бізнес-інкубаторів. Тренінг висвітлював питання життєздатності ідей, реалізації їх у житті, створення здорової конкуренції між підприємцями та важливість написання раціонального бізнес-плану.

На конференції представники Туреччини подали наступні теми для дискусії:

– інформація про досвід створення мережі бізнес-інкубаторів у місті Самсун;

– виховування лідерських навичок та вміння керувати командою для отримання спільного результату;

– як вирахувати, чи рентабельна бізнес-ідея;

– як створити бізнес-план;

– як шукати інвесторів.

На думку організаторів, отримана інформація дасть вагомий поштовх для розвитку регіону.

На базі заходу відбувся і міжнародний бізнес-форум, він проходив з 22 по 23 жовтня, де створилась жива комунікація між представниками малого та седнього бізнесу Туреччини, представниками місцевої та всенаціональної влади, а також партнерами проекту. Головною метою події став обмін досвідом бізнес-ідей між різними країнами-учасниками проекту.

Під час заходу було здійснено декілька ознайомчих візитів до бізнес-інкубаторів та до університету у місті Самсун, який співпрацює з технопарком.

По закінченню всі учасники презентували бізнес-ідеї для розвитку свого регіону та пропозиції для подальшої співпраці між партнерами.