КЕРІВНИК РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ НА ЗАПОРІЗЬКОМУ РАДІОКАНАЛІ

59

18.11.2014 р. Володимир Степаненко, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, надав інтерв’ю та поспілкувався з радіослухачами радіостанції «Великий Луг» міста Запоріжжя.

В інтерв’ю були порушені наступні питання:

  • Взаємодія влади і бізнесу
  • Про невідкладні реформи, які стосуються підприємницької діяльності
  • Про зміни у Податковому Кодексі
  • Про інтеграцію науки і бізнесу
  • Про реалізацію Комплексної  програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області
  • Про залучення міжнародної технічної допомоги (грантів) задля розвитку підприємництва у регіоні

Інформаційне повідомлення: Згідно з Законом України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» № 4618-VI від 22.03.2012р. (надалі – Закон)  регіональні фонди підтримки підприємництва визначені як головний інструмент державної політики підтримки малого і середнього підприємництва на регіональному рівні. Згідно зі ст. 17 Розділу IV Закону:

фонди підтримки підприємництва – неприбуткові державні організації, основними функціями яких є (у тому числі) сприяння реалізації державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва шляхом залучення фінансових ресурсів, через фінансування цільових програм та проектів (у випадку для нашої області – Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва).

Засновниками ДО «РФПП» є Українській Фонд підтримки підприємництва та Запорізька обласна державна адміністрація. Фонд є некомерційною та неприбутковою організацією.

Мета Фонду – реалізація державної політики з питань розвитку і фінансової підтримки малого та середнього бізнесу як перспективного сектору економіки в регіоні.

Активну діяльність ДО «РФПП» почав з січня 2001р.

За період діяльності ДО «РФПП»  профінансовано більше 140 підприємницьких проектів на суму 6,4 млн. гривень. В результаті було створено близько 1300 додаткових робочих місць, збережено близько 1000 робочих місць.

Скачати аудіо інтерв’ю