РОЗПОЧАТО ПРАКТИЧНУ РОЗРОБКУ НОВОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

68

Робоча підгрупа в рамках розробки проекту Стратегії розвитку Запорізької області до 2020 року приступила до роботи. Її перше засідання провела директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян

Посадовець повідомила, що наразі створено керівний комітет з розробки проекту Стратегії та утворено робочі підгрупи за основними напрямами діяльності. Департамент економічного розвитку та торгівлі зосередиться на розвитку ринкового середовища, підтримці малого та середнього підприємництва.

Члени профільної підгрупи обговорили основні напрями своєї роботи. Зокрема, вдосконалення системи надання адміністративних послуг; сприяння самозайнятості в сільській місцевості (у т.ч. розвиток агротуризму); забезпечення розвитку інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва; сприяння просуванню продукції товаровиробників області.

Крім того, учасники засідання розглянули доцільність створення фокус-груп, які би більш детально опрацьовували кожен окремо взятий пласт роботи підгрупи.

За результатами засідання кожен із членів робочої підгрупи  протягом двох днів має надіслати до Департаменту пропозиції та зауваження щодо напрямів своєї діяльності та персонального складу фокус-груп.

Робочі підгрупи також створено за такими напрямами: підвищення ефективності використання економічного потенціалу регіону; розвиток людського капіталу; раціональне використання й відновлення природних ресурсів, охорона довкілля; реформування житлово-комунального господарства, реконструкція і розвиток інженерної інфраструктури.