«НОВІ УМОВИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ»

104

17 квітня 2015 в конференц-залі   СПА-готелю  «Пектораль»  на  о.Хортиця  відбувся круглий стіл «Нові умови – нові можливості». Головна ідея  столу – презентація реального потенціалу можливостей самофінансування людей з особливими потребами,  сімей, які виховують дітей з особливими потребами, вимушених переселенців, молодих підприємців.

У заході прийняли участь представники влади, державних установ (управління у справах захисту населення, центр соціальних служб молоді та спорту, центр зайнятості та ін.), некомерційний сектор (громадські організації, благодійні фонди, групи та ін.), ЗМІ.

В рамках круглого столу присутні змогли:

  • Поділитися досвідом навчання \ працевлаштування людей з особливими потребами, ВПЛ, сімей, які виховують дітей з особливими проблемами,
  • Розповісти про можливості  організації \ підприємства \ ініціативи з питань заходу,
  • Винести пропозицію про можливості навчання \ працевлаштування людей з особливими потребами, ВПЛ, сімей, які виховують дітей з особливими проблемами.

Керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко розповів присутнім про інструменти підтримки підприємців у Запорізькій області. Окремою доповіддю була інформація стосовно спільного з Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні проекту щодо бізнес-освіти вимушених переселенців.