Продовжуємо ділитися буднями роботи Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області

01

Продовжуємо ділитися буднями роботи Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області в рамках реалізації Програми: “Надання консалтингових послуг для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які отримали фінансування на відновлення або розвиток підприємницької діяльності в рамках Програми ПРООН малих грантів для підприємців Запорізької області”.
На цих фото Володимир Степаненко – генеральний директор та консультант з маркетингових питань, консультує переселенців – родину Гуляєвих, які започаткувала власну справу у місті Токмак, Запорізькій області з напрямком діяльності: «Швейна майстерня з пошиття, ремонту та вишивки одягу власної торгової марки» і на яку вони отримали від Програми ПРООН, за рахунок Уряду Японії, безповоротну фінансову підтримку (грант). Основні виклики, пов’язані з вимушеним переміщенням громадян, виявляються у зростанні навантаження на локальних ринках праці, існуванні проблем розміщення, працевлаштування, медичного обслуговування, психологічної реабілітації, доступу до освіти, культурної та соціальної реінтеграції тощо. Регіональний фонд підтримки підприємництва вживає окремі заходи щодо вирішення проблем вимушено переміщених осіб, шляхом сприяння їм у відновленні або започаткуванні власної справи, надання всебічної інформаційної підтримки протягом дії Проекту та, за потребою, і після закінчення його.
Одночасно просимо підтримати проект родини Гуляєвих: «Швейна майстерня з пошиття, ремонту та вишивки одягу власної торгової марки», шляхом замовлення одягу для себе, своїх дітей та онуків. Адреса майстерні: м. Токмак, Запорізької області, вул. Революційна, 36, контактний телефон 096-426-05-42

02