Х Міжнародна конференція студентів і молодих вчених «Управління соціально – економічним розвитком регіонів та держави»

1

14.04.2016 року у Запорізькому національному університеті розпочала роботу Х Міжнародна конференція студентів і молодих вчених «Управління соціально – економічним розвитком регіонів та держави». Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко взяв участь у відкритті цього корисного заходу та доповів студентам та науковому товариству про спільну роботу в рамках інтеграції науки і бізнесу в Запорізькому регіоні.
В роботі конференції взяли учать представники науки та студентства Республіки Польща, Київських, Луганських, Хмельницьких ВИШів, представники Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, та Національного банку України.
Розглядалися цікаві теми для науки і бізнесу, які стосуються місцевих бюджетів в умовах реформування територіальної організації влади, інтеграції науки і бізнесу, активізації в’їзного туризму в Україні, індустріальних і технологічних парків в Україні та розвитку бізнес-інкубаторів.
Людмила Любим – голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради у своєму вітанні до учасників конференції запропонувала студентам поглянути один на одного і зрозуміти, що зараз вони дивляться в очі майбутнього України. Саме їм, молодим науковцям, надана можливість писати і обґрунтовувати нові економічні шляхи нашої держави в умовах проведення територіальної реформи. Зараз, у громад, виникає більше питань, чим є відповідей і саме від професіоналізму, ініціативи та інновацій економістів залежить фінансове благополуччя громад у регіонах.
Окрема подяка Аллі Череп – професору, декану економічного факультету ЗНУ, викладачам та усьому колективу ЗНУ за прекрасну організацію роботи конференції.

2