ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ ДО МІСТА ЕНЕРГОДАРУ

1

28.09.2016 Володимир Степаненко, генеральний директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», з ознайомчим візитом відвідав Енергодарський інститут державного та муніципального управління ім. Р.Г.Хеноха, яким керує кандидат технічних наук Юрій Нечипоренко. Метою відвідувацького заходу було проведення перемовин з керівництвом ВНЗ щодо створення нової інституції підтримки малого бізнесу – академічного бізнес-інкубатору, шляхів інтеграції науки і бізнесу на базі інституту у місті Енергодарі. Енергодар — місто обласного значення в Запорізькій області. Розташоване на лівому березі Каховського водосховища (в Нижньому Придніпров’ї), у 120 км від обласного центру Запоріжжя, площа території міста — 63,5 кв.км., кількість населення – 55,8 тис. чол. Ця зустріч є продовженням напрямку підтримки, порушеного на форумі «Партнерство бізнесу і влади – запорука збалансованого розвитку м. Енергодару».
2
Було підписано партнерський договір між Регіональним фондом і Інститутом, в процесі обговорення були розглянуті наступні питання:
– Напрями формування сприятливого бізнес-клімату у місті
– Інструменти підтримки малого і середнього бізнесу у місті Енергодарі, реалізація спільного проекту створення академічного бізнес-інкубатору при цьому закладі, джерела можливого фінансування проекту, у тому числі за рахунок коштів міжнародного донору.
Директор ЕІДМУ, кандидат технічних наук Юрій Нечипоренко, та завідувачка кафедрою менеджменту та економіки Уляна Коробчук активно відгукнулися на пропозицію щодо створення при вищому закладі нового академічного бізнес-інкубатору. Разом прийшли до висновку, що у першій половині 2017 року на базі ЕІДМУ буде відкрито нову інституцію, методологічну допомогу у цієї роботі буде надано Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області.

4 3
Після цього керівник Регіонального фонду Володимир Степаненко відвідав робочу нараду під керівництвом першого заступника голови міста Енергодару Ігоря Курді, за участю фахівців управління економіки Енергодарської міської ради.
На нараді були обговорені питання щодо підтримки проекту створення академічного бізнес-інкубатору та можливості фінансування його на початковому етапі за рахунок міського та обласного бюджету. Крім цього були порушені питання пов’язані з формуванням проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Енергодарі.

5 7