МАЙБУТНЬОМУ БІЗНЕС – ІНКУБАТОРУ НАДАНО, ОСТАННІ ПЕРЕД ВІДКРИТТЯМ, МЕТОДОЛОГІЧНІ ПОРАДИ

На базі КВНЗ “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради в вересні 2017 року планується відкриття науково-виробничого  бізнес-інкубатору, який допоможе студентам-інкубантам розпочати власну справу, маючи лише бажання і ідеї. Підготовкою нового покоління підприємців займуться дослідні бізнес-тренери, ментори і банкіри. Це краща можливість для бізнес-проектів довести ідею до продукту без зайвих помилок, залучити інвестиції і отримати безкоштовну експертну і менторську підтримку.

11 вересня 2017 року фахівці Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області відвідали заклад з метою надання останніх перед відкриттям методологічних порад.

Завдання інкубатора не лише дати початківцям теоретичні основи ведення бізнесу а й підтримати їх. Фахівці інкубатору  працюватимуть над запуском реального бізнесу “під ключ”, незалежно від того це буде виробництво, послуги або торгівля, превага буде надаватися все ж таки в першу чергу інноваційним проектам.  На даний момент стати учасником інкубатору можуть студенти академії та майбутні  абітурієнти.

Найперспективніші, з точки зору експертів, ідеї будуть відібрані для “вирощування” реального бізнесу. Перші проекти будуть відібрані і представлені на Запорізькому Форумі BBZ (у форматі «битви стартапів»),   який відбудеться 11.11.2017р., де перспективні проекти зможуть отримати інвестиційну підтримку.