Освітні заходи з маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва у виробничому інкубаторі в Хортицькій національній академії.

У грудні 2017 року підприємство Запорізькій обласний бізнес-центр надало  послуги із підтримки діяльності діючого бізнес-інкубатора відповідно до п. IV.2.3. «Підтримка діяльності діючих бізнес-інкубаторів на базі ВНЗ: КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР» заходів «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки» (зі змінами та доповненнями), на виконання яких виділені кошти обласного бюджету 2017 року.

Шляхом проведення низки якісних семінарів інкубанти отримали неоцінимі знання    із маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва у стінах виробничого бізнес-інкубатору.

Особливості цього вищого навчального закладу, його матеріальна база дозволяє ще у стінах ВИШу започаткувати власну справу інкубантам та монетезувати ті ідеї та напрацювання які в теорії презентували коучери/тренери з маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва.