Проект «Еврика!» триває

Протягом листопада – грудня 2017 р. тривали освітні заходи Проекту «Еврика!», вони відбувалися в лекційних класах мовного центру з аналогічною назвою http://www.eureka.zp.ua/.

Центр вивчення іноземних мов «ЕВРИКА» надає кваліфіковані послуги з навчання іноземним мовам в Запоріжжі. У  центрі слухачі  можуть вивчити наступні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська.

В ході навчання використовуються сучасні методики із залученням аудіо та відео матеріалів, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Проводиться постійний моніторинг досягнень. Завдяки індивідуально підібраним програмами, процес  навчання є ефективним, цікавим і продуктивним.

Зміст проекту: «Еврика!» (навчання/підвищення кваліфікації безробітних, СПД, студентів, інкубантів  шляхом написання проектних грантових заявок, бізнес-планів, соціальних проектів англійською мовою з метою залучення інвестицій у власний бізнес та реалізація соціальних проектів)

 Проект «Еврика!» –   це  соціальний проект, спрямований на навчання та підвищення кваліфікації та розрахований на тих, хто хоче побудувати успішний бізнес у сфері виробництва, надання послуг та інших видів діяльності у рамках міжнародного співтовариства та співробітництва.

В процесі роботи над проектом створено дві навчальні групи, які отримали інформаційну підтримку шляхом проведення 39 семінарів.

Проект «Еврика!» – захід «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки» на виконання якого виділені кошти обласного бюджету 2017 року.