Бізнес-інкубанти Запорізької державної інженерної академії познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

28.03.2018 року у приміщенні бізнес-інкубатору ЗДІА, при головуванні завідувачки кафедрою економіки підприємства, професора Олени Коваленко відбувся семінар на тему: «Про старт нової програми: «Erasmus for Young Entrepreneurs» від Європейської Комісії, в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Володимир Степаненко у слайдах презентував нову програму та розповів про можливості залучення до проекту студентів –  інкубантів ЗДІА у якості Young Entrepreneurs.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.

Крім ознайомлення із програмою ЄС на заході розглядалися і наступні нагальні питання порядку денного:

  1. Знайомство учасників Форуму соціальних ініціатив з Бізнес-інкубатором, здобутки та проміжні підсумки роботи. Доповідь проф. Олени Коваленко.
  2. Про програму «Енактус в ЗДІА». Доповідь студентки ЕП-171 ВікторіїЖиронкіної.

Participants of the business incubator of Zaporizhzhia State Engineering Academy have learned about the new program for Ukraine from the European Union “Erasmus for Young Entrepreneurs” on March 28, 2018.