Бізнес-інкубанти Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

06.04.2018   року у приміщенні бізнес-інкубатору ХННРА, при головуванні керівниці бізнес-інкубатору, професора Вікторії Ткач відбувся семінар на тему: «Про старт нової програми: «Erasmus for Young Entrepreneurs» від Європейської Комісії, в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Володимир Степаненко, керівник фонду,  у слайдах презентував нову програму та розповів про можливості залучення до проекту студентів –  інкубантів ХННРА у якості Young Entrepreneurs.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.

 

 

Крім ознайомлення із програмою ЄС на заході розглядалося і наступне нагальне питання порядку денного:

1)      Підготовка до проведення дискусійного майданчика: «Битва стартапів» підприємців Запорізької області – «Business Booster Zaporizhzhia» (BBZ) (доповідач керівник руху BBZ Кирило Чумаков).

Participants of the business incubator of Zaporizhzhia Khortitca Academy have learned about the new program for Ukraine from the European Union “Erasmus for Young Entrepreneurs” on April 6, 2018.