ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПОСЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ

25 квітня 2018 року з офіційним візитом в Запоріжжі перебував Посол Європейського Союзу Хюг Мінгареллі у супроводі секторального менеджера з конкуренції та економічної співпраці Іриной Губарець та колег з Представництва ЄС.
Пан Посол провів зустрічі у форматі робочого обіду для обговорення питань розвитку місцевого бізнесу, динаміки покращення бізнес-клімату в країні в цілому, а також оцінки перспектив налагодження більш тісної співпраці з ЄС. Ця зустріч відбулася у ресторані готелю “Khortitsa Palace Hotel” за обідом. Крім загальних питань, які цікавили Посла та були актуальні для малого і середнього бізнесу Запорізької області, Володимир Степаненко, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва, обговорив із Послом шляхи реалізації спільної європейської програми «Erasmus for Young Entrepreneurs».
Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» як головний інструмент державної політики підтримки бізнесу в регіоні, засновником якого є Запорізька обласна державна адміністрація, є визначеною на конкурсі Європейської Комісії першої від України організації, якої надано право реалізувати заходи зазначеної програми з надання можливості стажування студентів, бізнес-інкубантів та молодих підприємців Запорізької області на успішних підприємствах Європи з метою отримання певного досвіду задля започаткування та розвитку власного бізнесу в регіоні.

Meeting with ambassador of the European Union in Ukraine, April 25, 2018.