XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави»

26 – 27 квітня 2018 року Володимир Степаненко, генеральний директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», взяв безпосередню участь у XІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави» та виступив із доповіддю: «Розвиток підприємництва Запорізької області через залучення та реалізацію нових міжнародних програм».

Для студентів економічного факультету, в рамках організації інформаційних днів та громадських заходів було презентовано нову програму від Європейського Союзу: «Erasmus for Young Entrepreneurs», в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.