КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЕКТУ «Erasmus for Young Entrepreneurs» В КАУНАСІ

02-07 травня 2018 року представниця Регіонального фонду підтримки підприємництва  Ксенія Чумакова відвідала м. Каунас (Литва) у рамках роботи над проектом Erasmus for Young Entrepreneurs.

Під час візиту Ксенія Чумакова  взяла участь у конференції, яка проводилися на базі Kaunas College – University Of Applied Sciences та виступила із доповіддю, яка присвячена розвитку спільнот, студентів та викладачів навчального закладу було залучено до обговорення зазначеної теми.

Крім того, Ксенія Чумакова взяла участь у хакатоні ChangeMakersON у якості експерта. Протягом декількох днів  команди учасників мали нагоду доопрацьовувати свої технічні та соціальні проекти з допомогою досвідчених менторів, дізналися про можливості підвищення соціальної відповідальності бізнесу та соціальні інновації.

Користуючись нагодою, виносимо подяку всім учасникам консорціуму #EIW2, ChangeMakersON, “European Social Entrepreneurship And Innovative Studies Institute”, Kaunas College,  Kauno Technologijos Universitetas та персонально Simona Simulyte за плідну співпрацю.