Освітні заходи з маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва та умов програми: «Erasmus for Young Entrepreneurs» у виробничому інкубаторі в Хортицькій національній академії у травні 2018 року.

Протягом травня  2018 року Регіональним фондом підтримки підприємництва було надано інформаційну  підтримку діяльності діючого бізнес-інкубатора відповідно до заходів «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки», на виконання яких виділені кошти обласного бюджету 2018 року.

Шляхом проведення низки якісних семінарів  інкубанти отримали неоцінимі знання    із маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва у стінах виробничого бізнес-інкубатору. Особливості цього вищого навчального закладу, його матеріальна база дозволяє ще у стінах ВИШу започаткувати власну справу інкубантам та монетезувати ті ідеї та напрацювання які в теорії презентували коучери/тренери з маркетингу, бізнес-планування, соціального підприємництва.

Окремо для студентів – логопедів, в рамках організації інформаційних днів та громадських заходів було презентовано нову програму від Європейського Союзу: «Erasmus for Young Entrepreneurs», в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну. В івентах виступила  голова Європейського інституту соціального підприємництва та інноваційних досліджень Сімони Шімуліте.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.