КОНКУРСНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ, ЩО НАДАВАТИМУТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ ПІДТРИМКУ МІСЦЕВИМ ТОВАРОВИРОБНИКАМ

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки здійснюється конкурсний відбір суб’єктів господарювання у сфері видавничої справи та суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників. Для визначення переможців відбулося засідання конкурсної комісії, яке провела її голова – заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Вікторія Самусь.

На реалізацію цього заходу з обласного бюджету виділено 130 тис. грн.

На конкурс подали заявки два учасники: ТОВ «Телерадіокомпанія «Алекс» (розміщення інформаційних матеріалів у щотижневому економічному тележурналі «Сфера інтересів», у щомісячному спеціалізованому випуску «Запорізьке – найкраще!») та ТОВ «Радіостанція «Великий Луг» (рекламні ролики, новини, інтерв’ю на радіо та в мережі Інтернет з представниками місцевих товаровиробників, фоторепортаж із виробництва, дистрибуції.)

Члени конкурсної комісії розглянули заявки на відповідність критеріям конкурсу та визначили переможців. Так, для інформаційної підтримки місцевих товаровиробників ТОВ «ТРК «Алекс» отримає 78 тис. грн., на інформаційні послуги  ТОВ «Радіостанція «Великий Луг»  вирішено спрямувати  52 тис. грн.

Облдержадміністрація запрошує місцевих товаровиробників звертатися до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» з пропозиціями щодо надання їм безкоштовної інформаційної підтримки через обрані на конкурсі теле- та радіокомпанії.