Ув’язнені дівчата отримали комплекс заходів інформаційної підтримки

За підтримки обласної влади,  у червні  2018 року ув’язнені дівчата отримали освітні заходи щодо основ ведення бізнесу. Це стало можливим завдяки реалізації соціального  проекту «Подолання» (з бізнес-освіти) для дівчат та жінок, засуджених до позбавлення волі у Мелітопольській установі виконання покарань №144, який внесений у Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва Запорізької області на 2018 рік і на реалізацію якого виділено кошти обласного бюджету у 2018 році.

Цей проект розроблено Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області та за погодженням  Управління Державної пенітенціарної служби в Запорізькій області, його реалізація  відбувається  за сприянням Запорізької обласної державної. Шляхом проведення освітніх заходів (семінари, тренінги, дискусії), Регіональний фонд  планує адаптувати у суспільство колишніх ув’язнених, захистити їх права, надали їм можливість соціальної реабілітації у суспільстві, шляхом  вивчення основ підприємництва.

Так у червні 2018 року  проведено 8 семінарів за наступними темами:

«Програми мікро-кредитів для бізнесу від Запорізької влади»;

 «Можливість грантового кредитування»;

«Державне регулювання ведення бізнесу»;

«Підприємницькі платформи для просування туристичного продукту»;

 «Стартовий капітал. Де його знайти»;

«Кодекс законів про працю»;

«Як правильно оформлювати трудові відносини»;

«Необхідні ресурси  для започаткування власної справи»

Проект «Подолання» реалізується відповідно до п. IІІ.5.7. заходів «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки».