6 молодих підприємців протягом місяця отримували знання та досвід ведення бізнесу у Литві

З 21 червня по 20 липня шість запорізьких молодих та амбітних підприємців перебували на стажуванні у Литві в рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs від Європейської комісії.  Мета програми –  допомогти отримати навички, необхідні для започаткування та / або успішного ведення малого та середнього бізнесу. Стажування та обмін підприємницьким досвідом був протягом місяця, – це є мінімальний період перебування закордоном в рамках програми.

Посередницькою організацією від України виступив Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, а від Литви – Європейський інститут соціального підприємництва та інновацій. Саме ці організації безперервно підтримували, консультували, радили та надавали необхідну інформацію шістьом підприємцям, які здобували досвід у Литві протягом місяця.

Нові підприємці збирали та обмінювалися знаннями та бізнес ідеями з досвідченим, разом розробляли маркетингові стратегії та схеми просування власної справи.

Результатом обміну для запорізьких шістьох молодих підприємців є вмотивованість створити власний бізнес з використанням інноваційних підходів, вести екологічно безпечну діяльність, створювати робочі місця, мотивувати персонал, генерувати ідеї про передові інструменти, які можна використовувати для успішного бізнесу, а також налагоджувати транскордонне співробітництво.

Для приймаючих досвідчених підприємців з Литви цей обмін також був корисним, адже вони отримали порцію «свіжих» ідей від мотивованих українців через національні та культурні особливості.

Як для нових, так і для досвідчених підприємців цей період став поштовхом та доступом до нових ринків, міжнародного співробітництва та потенційних можливостей для співпраці з діловими партнерами за кордоном.

Крім цього, успішні компанії Запорізької області, вже готові прийняти на стажування молодих підприємців з Європи, ці ділові відносини вже погоджені Європейською  Комісією.

Нагадаємо, програма Erasmus for Young Entrepreneurs розпочалась з 01 Лютого 2018 буде триватиме до 01 лютого 2020 року.