ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДІЯ ПРОЕКТУ ERASMUS – COSME (надалі – COSME) ТА ЙОГО ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.

COSME – це набір тематичних проектів та програм на період до 2020 року. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

                    Які можливості це відкриває для запорізьких  МСП?

ERASMUS передбачає відвідання  запорізькими молодими  підприємцями успішних бізнесменів з 7 країн Європи, а саме:

–           Португалія

–           Литва

–           Іспанія

–           Великобританія

–           Боснія, Герцеговина

–           Греція

–           Нідерланди

Підготовчу роботу (готувати англомовних підприємців для відвідань на конкурсних засадах) від України  проводить Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, як організація, яка виграла право на міжнародному конкурсі Європейської Комісії від України.

ERASMUS – COSME полегшує підприємцям вихід на зовнішні ринки. Запорізькі  бізнесмени зможуть отримати фахові консультації та аналітику, супроводження експортно-імпортної діяльності та розширення торговельно-економічних зв’язків. Освітня частина програми включає обмін досвідом, зокрема, із залученням коштів у рамках програми «Еразмус для підприємців», різноманітні секторальні конференції, тренінги, семінари, програми з обміну, стажування. Участь України в програмі COSME є важливим компонентом державної політики підтримки підприємництва.