Представники влади і бізнесу міста Приморська та Приморського району Запорізької області познайомилося із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

14.08.2018 року у приміщенні виконкому Приморської міської ради, при головуванні генерального директора фонду Володимира Степаненка  та міського голови Приморська Олени Божкової, відбулася нарада із представниками  влади і бізнесу міста Приморська та Приморського району  Запорізької області на тему: «Про нову програму: «Erasmus for Young Entrepreneurs» від Європейської Комісії, в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Володимир Степаненко, керівник фонду, презентував нову програму та розповів про можливості залучення до проекту  підприємців у якості Host Entrepreneurs та Young Entrepreneurs. Присутні домовилися, що найближчим часом ця програма буде презентована громадам сіл Приморського району.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти