22.08.18 в програмі живого ефіру “На часі” «UA: радіо Запоріжжя»

22.08.18 в програмі живого ефіру “На часі” «UA: радіо Запоріжжя», гендиректор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, та підприємець Костянтин Кутик довели інформацію до слухачів про програму ЄС “Erasmus для молодих підприємців” і стажування шести запорізьких молодих підприємців в Литві протягом червня-липня 2018 року.
Нові підприємці збирали та обмінювалися знаннями та бізнес ідеями з досвідченим, разом розробляли маркетингові стратегії та схеми просування власної справи. Результатом обміну для запорізьких шістьох молодих підприємців є вмотивованість створити власний бізнес з використанням інноваційних підходів, вести екологічно безпечну діяльність, створювати робочі місця, мотивувати персонал, генерувати ідеї про передові інструменти, які можна використовувати для успішного бізнесу, а також налагоджувати транскордонне співробітництво.
Для приймаючих досвідчених підприємців з Литви цей обмін також був корисним, адже вони отримали порцію «свіжих» ідей від мотивованих українців через національні та культурні особливості. Як для нових, так і для досвідчених підприємців цей період став поштовхом та доступом до нових ринків, міжнародного співробітництва та потенційних можливостей для співпраці з діловими партнерами за кордоном.
Крім цього, успішні компанії Запорізької області, вже готові прийняти на стажування молодих підприємців з Європи, ці ділові відносини вже погоджені Європейською Комісією.

In the program of live broadcast “On time” “UA: radio Zaporozhye” August 22, 2018