Керівництво Широківської ОТГ Запорізької області познайомилося із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

30.08.2018   року у приміщенні  будинку культури, в новому хабі,  при головуванні генерального директора фонду Володимира Степаненка,  відбулася нарада із керівництвом Широківської ОТГ Запорізької області на тему: «Про нову програму: «Erasmus for Young Entrepreneurs» від Європейської Комісії, в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Володимир Степаненко, керівник фонду,   презентував нову програму та розповів про можливості залучення до проекту сільських підприємців  у якості  Host Entrepreneurs  та Young Entrepreneurs. Присутні домовилися, що найближчим часом ця програма буде презентована громадам сіл Широківської ОТГ.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.