У 2019 році в Широківській ОТГ Запорізької області запрацює новий бізнес-центр

30.08.2018   року у приміщенні  будинку культури, в новому хабі,  при головуванні генерального директора фонду Володимира Степаненка,  відбулася нарада із керівництвом Широківської ОТГ Запорізької області на тему: «Створення бізнес-центру в Широківській ОТГ».

Цей проект увійде в Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва Запорізької області на 2019-2020 роки і передбачає фінансування за рахунок обласного бюджету та співфінансування за рахунок бюджету територіальної громади.

Зміст проекту: Бізнес-центр це інституція, що спеціалізується на підтримці малого та середнього бізнесу на початкових етапах його становлення. Бізнес-центр –  це сучасний офіс, з необхідною інфраструктурою для ведення ділової діяльності. Бізнес-центр надає інформаційні, консалтингові, маркетингові та інші послуги суб’єктам малого та середнього підприємництва, особам, що мають намір провадити підприємницьку діяльність; Його основні функції складаються з інформаційної підтримки починаючих підприємців, пошуку замовників (інвесторів) на проекти, допомоги в підборі кадрів для керування, залучення зовнішніх експертів, навчання підприємців основам ведення бізнесу.

Передбачається, що клієнтами бізнес-центру будуть молоді підприємці, фермери, студенти, юридичні особи, які мають бізнес-ідею, але не мають знання, контактів або планів щодо її реалізації. Також це можуть бути команди, які зупинилися на певному етапі й не знають, як діяти далі,  яким необхідна зовнішня експертиза від провідних фахівців з економіки, права, юриспруденції, бухгалтерського обліку.