«ШКОЛА АГРОТУРИЗМУ» – корисний проект для селян та студентів, які мають мотивацію у майбутньому реалізувати себе через відкриття власної справи.

Сільський зелений туризм – це проведення вільного часу в сільському середовищі, якому притаманна відповідна забудова, сільський побут, мальовничий ландшафт. Зелений він тому, що туристичні заняття у вигляді пішохідних і кінних прогулянок, спортивних та оздоровчих подорожей (навіть полювання і рибальство) відбуваються у сільській місцевості серед живої зеленої природи.

У вересні 2018 року Регіональний фонд підтримки підприємництва організував та провів для студентів – економістів  Запорізького  національного  університету,  Бердянського державного педагогічного університету та членів Громадської організації «Чарівна Таврія» три освітні заходи – двогодинні семінари з обліку та оподаткування , маркетингу та  економічних питань реалізації майбутньої підприємницької діяльності.

Метою заходів було надання учасникам знань зі сфери організації сільського туризму, створення успішного бізнесу у сфері екологічно чистого сільського господарства, тваринництва та агротуризму, а також з чого почати діяльність.