Зустріч партнерів у рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs

   

   2-3 жовтня 2018 року відбулась чергова зустріч партнерів у рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs у м. Брюссель, Бельгія. Представниця посередницької організації Регіональний фонд підтримки підприємництва була на заході разом з іншими 193 посередницькими організаціями з 37 країн-учасниць програми.

   Мета мережевої зустрічі полягала у тому, щоб знайти найкращі підходи до реалізації проекту,  обговорити проміжні результати, переваги та недоліки програми, поділитися найкращими практиками та обговорити подальші плани в рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs. Захід пройшов динамічно та плідно, адже був інформаційно насиченим та корисним. Обговорювались наступні теми: як зробити Erasmus for Young Entrepreneurs ще цікавішим та ефективним; як залучити конкурентоспроможних учасників, що хочуть розвивати та вдосконалювати свій бізнес; як вирішити проблему дисбалансу «нових» та «приймаючих» підприємців; як вдосконалити якість мотивації, CV та бізнес планів.

   За допомогою мережевою зустрічі, всі посередні організації мали змогу обмінятися контактами та обговорити можливості співпраці.