Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області виступає приймаючою посередницькою організацією для литовської підприємниці

Посередницька організація Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області вже місяць виступає приймаючою посередницькою організацією для молодої підприємниці з Литви, Угне Гаяускайте, в рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs. В цілому, обмін та території України буде відбуватися протягом 6 місяців.

Приймаючим підприємством виступає запорізький мовний центр та бюро перекладів «Еврика». За допомогою активної взаємодії із «хостом» (власником компанії «Еврика»), Угне Гаяускайте вже демонструє чудові результати у бізнес-плануванні, роботі з персоналом, створенні партнерських стосунків та пошуку клієнтів. Молода підприємниця заснувала власну компанію рік тому у сфері туризму в Литві і бажає навчитися від українського успішного підприємництва вмінням маркетингу, мотивації персоналу, роботі з клієнтами, виявлені конкурентів, а також хоче розвивати свій бізнес та робити його більш прибутковим та незалежним.