Запорізькі підприємці приєднуються до міжнародного проекту: “CERTOUR II FOR A BETTER SME MANAGEMENT”

Фермерське господарство фермера Александр Макухин (Alexandr Makukhin)Сыры от Фермераприєдналося до реалізації міжнародного проекту Європейського Союзу: https://www.facebook.com/certourII/ , де Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області визначений партнером від України.
Фермерське господарство розташоване в селі Нововознесенівка, Запорізького району Запорізької області, яке знаходиться у складі Широківської об’єднаної громади (голова Denis Korotenko).
Фермер займається вирощуванням корів і овець, з молока яких власне виробляє м’які та тверді сири: aльпійський, гауда, козацький, вознесенівський,качота, маасдам, лабне, кротен, бел пер кноле тощо https://cheese.zp.ua/uk/. За сприянням Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області і завдяки міжнародному проекту: «CERTOUR II» заплановано протягом 2019-2020 років опанувати та відкрити новий напрям господарської діяльності – туристичний маршрут на виробництво та облаштувати садибу зеленого туризму. От же ready!