МІСЦЕВІ ВИРОБНИКИ МОЖУТЬ ПРЕДСТАВИТИ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ ТА ПОСЛУГИ НА НОВОМУ ФЕСТИВАЛІ «БІЗНЕС-FEST» У МЕЛІТОПОЛІ

Цієї неділі, 13 жовтня, в м. Мелітополь у рамках заходів комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки заплановано проведення фестивалю «Бізнес-fest». Програмою  передбачено низку заходів з популяризації місцевих товаровиробників, проведення майстер-класів, творчих майстерень, консультацій та різноманітну культурну програму.

Організаторами заходу є Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та виконавчий комітет Мелітопольської міської ради.

– З метою популяризації та представлення власної продукції і послуг для бізнесу області передбачено роботу кількох тематичних локацій: «Бізнес-квартал», «Ярмарковий квартал», «Туристичний квартал», «Черешнева столиця», «Медовий край», «Квартал майстрів», «Дитячий квартал». Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності взяти участь у фестивалі в якості учасника або гостя, а також усіх охочих відвідати цей цікавий захід, – повідомила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

Довідково.

За додатковою інформацією звертатися до управління з розвитку підприємництва та промисловості виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (каб. №17 виконкому, вул. Грушевського, 5), за електронними адресами: torg@mlt.gov.ua, prom@mlt.gov.ua або за телефонами: (06192) 6-12-96, (0619) 44-45-72.