Розвиток підприємництва та започаткування бізнесу.

Розвиток підприємництва та започаткування бізнесу дуже перспективний та важливий напрямок для таких маленьких міст як Токмак. Адже саме підприємці і є основними наповнювачами міської казни.
На цьому шляху важливий крок зробили учасники Виробничого Бізнес-інкубатору Багатопрофільного центру професійно-технічної освіти за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».
Викладачі та провідні фахівці допомагатимуть учасникам «Виробничого бізнес-інкубатору БЦ ПТО» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які в подальшому стануть основою для перетворення ідеї у реальний бізнес. Учасники бізнес-інкубатору отримують теоретичну та практичну допомогу з економічних питань, маркетингу, обліку та оподаткування, консультації провідних фахівців. Вони також мають можливість відвідувати успішні приватні підприємства та знайомитись з практикою ведення бізнесу.
У подальшому учасники матимуть змогу презентувати власні бізнес-плани у конкурсах стартапів з метою отримання реальної грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.
Долучитись до учасників проекту можуть всі, хто бажає започаткувати власний бізнес та отримати безкоштовну підтримку фахівців.