Тренінг «Експортні операції: з чого потрібно починати»

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та запрошує прийняти участь у тренінгу «Експортні операції: з чого потрібно починати», який відбудеться 30 жовтня 2019 р. у Запорізькій ТПП.

В рамках заходу Ви отримаєте практичні рекомендації з питань маркетингового дослідження ринків, підтримки експорту та електронних ресурсів розвитку бізнесу, підготовки товару до експорту, тощо, також отримаєте нові ділові контакти, обміняєтесь досвідом.

Лектор:
Микола Ларін, Голова ради Асоціації експортерів і імпортерів, експерт у галузі міжнародної торгівлі, офіційний Сертифікований тренер ICC і ICC Ukraine з питань впровадження правил Інкотермс 2020 в Україні, сертифікований експерт ТПП України з питань експорту до ЄС. Консультант з питань експортно-імпортних операцій, експерт в сфері міжнародної торгівлі, викладач, бізнес-медіатор. Практичний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності (експорт та імпорт з різними країнами (різні групи товарів) понад вісім років.

Захід відбудеться 30 жовтня 2019 року в конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати, за адресою: бульвар Центральний, 4. Початок о 10:00. Початок реєстрації о 9.30.
Участь в практикумі безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1Ax28U8D7pLU9cMXudbsK8wjTDARQMiQlUTlCaYawSfw/edit

З усіх питань звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин за тел.: 061-233-11-72, е-mаіl: oso@ссі.zр.uа.
Будемо раді бачити Вас і співробітників Вашої компанії в якості учасників заходу.

ДОДАТОК