Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації. Викладачі ТДАТУ провели семінари в кількох ОТГ

1 та 5 листопада викладачі кафедр факультету економіки і бізнесу (проф. Яворська Т. І., доценти Прус Ю. О, Болтянська Л. О., Когут І. А., Коноваленко А. С., викладач Демко В. С.) у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 рр. здійснили поїздку до Вільнянського округу Преображенської об’єднаної територіальної громади та до Комишуваської об’єднаної територіальної громади Оріхівського району Запорізької області.

Ними були проведені науково-практичні семінари на тему: “Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації”. Слухачами та активними учасниками семінарів були підприємці та інші зацікавлені члени громад. Серед них – староста Вільнянського округу Преображенської ОТГ, випускниця економічного факультету ТДАТУ спеціальності «Економіка підприємства» Терно Юлія Іванівна.

Тематика доповідей охоплювала організаційні основи підприємництва  на сільських територіях, зокрема створення сімейних фермерських господарств та садиб зеленого туризму, питання формування інвестиційних ресурсів, практичні аспекти створення бізнес-плану, методики генерування інноваційних ідей та напрями фінансового забезпечення соціально-економічного розвитку сільських територій в сучасних умовах.

Доповіді зацікавили учасників та отримали позитивні відгуки. За підсумками семінару були визначені шляхи подальшої співпраці університету з представниками територіальних громад.