Керівництво фонду познайомилося з роботою Харківського центру підтримки підприємців

Що таке новітня інституція підтримки підприємництва та усе про інноваційні процесі в бізнесі можна взнати і побачити в Харкові.
Вже майже місяць працює Центр підтримки підприємців, створений Міністерством цифрової трансформації України за ініціативою Віце-прем’єр-міністра України – Міністра цифрової трансформації України Mykhailo Fedorov та за організаційним керуванням чарівної заступниці Міністра Валерия Ионан (Valeriya Ionan). І це усе в рамках всеукраїнського проєкту https://www.facebook.com/diia.business/. Незабаром подібні центри будуть відкрито у всіх обласних центрах та крупних містах України.
Харківським центром керує дуже активна, освічена та креативна людина, наш земляк – запорожець Владислав Шалений . Він фонтанує ідеями і живе проблемами підприємців, ми це бачили!!!
Кожен підприємець може отримати в Центрі підтримки підприємців фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо. Також підприємці можуть навчатись на системних освітніх програмах і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап локацію для тестування власного продукту.
Одним реченням – оце і є справжня, корисна робота для українських підприємців, в черговий раз команда Мінцифри показує результати, здобутки та новітні технологічні процеси, дуже їм усі дякуємо!