В селі Троїцьке Берестівської ОТГ планується відкриття сербської садиби зеленого туризму.

11 серпня 2020 року, Володимир Степаненко – генеральний директор РФПП, разом із експертом – Юрієм Петрашем  здійснили робочу поїздку до села Троїцьке Берестівської   ОТГ Бердянського  району Запорізької області.

Метою відвідання було зустріч із підприємцем Сергієм Добрицею, за його запрошенням,  та представниками кола підприємців громади з метою створення у 2021  році  нової зеленої садиби та популяризації підприємництва на селі.

Соціально відповідальний  підприємець  Сергій Добриця  наразі будує в селі Троїцьке Бердянського району нову садибу зеленого туризму в етнічному сербському стилі і готовий буде запросити гостей і туристів до себе на початку нового року. Робота садиби поєднає історичне, культурне розмаїття та сербську етнічну кухню.

  Село Троїцьке знаходиться на березі річки Берестова в місці її впадіння в річку Берда, вище за течією примикає село Берестове, вище за течією річки Берда на відстані 0,5 км розташоване село Глодове, нижче за течією річки Берда на відстані 1 км розташоване село Миколаївка, на протилежному березі річки Берда — село Новосолдатське.

Село засноване 1836 року переселенцями з Полтавської та Чернігівської губерній. До заселення приазовських степів біля нинішнього села знаходилась одна з фортець Дніпровської лінії укріплень — Захарівська.