Старт проєкту «Жіноче лідерство в час невизначеності»

4 листопада було підписано договір про фінансову допомогу між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Ешборн, Німеччина та Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області щодо реалізації проєкту в рамках програми «Сприяння економічній участі вразливих груп, включаючи ВПО, в регіоні Азовського моря».

Проєкт «Жіноче лідерство в час невизначеності» має на меті створення можливостей розвитку в умовах пандемії для МСП в сфері гостинності, які заснували та/або якими управляють жінки, в Запорізької області.

Завдання проєкту 1. Підвищити поінформованість підприємниць / потенційних підприємниць Запорізької області, щодо специфіки роботи МСП у сфері гостинності в умовах пандемії.

Завдання проєкту 2. Покращити надання послуг в сфері гостинності в МСП Запорізької області, які створені та/ або керуються жінками.

Проєкт стартуватиме 6 листопада 2020 та триватиме до 26 лютого 2021. Протягом цього часу, планується провести навчальні онлайн заходи для жінок МСП галузі індустрії гостинності щодо покращення підприємницьких управлінських навичок.