ЗАХОДИ ЩОДО СТВОРЕННЯ НОВОГО КЛАСТЕРУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

10 червня 2021 року Володимир Степаненко, генеральний директор РФПП, провів попередню роботу щодо можливості створення нового кластеру зеленого туризму в Бердянському районі Запорізької області. Ініціатором створення такого кластеру, з боку підприємницької громадськості району, виступила власниця зеленої садиби : «Божа корівка», села Новопетрівка Зоя Пташинська.
Ця садиба та підприємниця на ринку агротуристичних послуг більше 15 років, має намір об’єднати в кластер до восьми садиб зеленого туризму цього приморського села.
Садиба зеленого туризму «Божа корівка» – це окремі дерев’яні будиночки в чудовому, фантастичному місці, яке може стати вашою зеленою пристанню на другій лінії від моря, з шумом прибою у вітряну погоду. Завдяки своєму розташуванню на другій лінії, комплекс «Божа корівка» має багато переваг: захищеність від вітру, шуму та пилу, комарів, велика територія, де діти та батьки можуть відчувати себе в безпеці. Як тільки ви входите у браму, відразу ж потрапляєте в казку. Потопаючі в зелені тераси, фонтан для відпочинку дають можливість у спекотний літній день для релаксу, імпровізований дастархан дозволяє розміститися великою компанією. А віруюча людина може попросити благословення в освяченій статуї Божої матері, яка спеціально привезена зі святих місць і є головною домінантою комплексу. Діти теж знайдуть собі заняття на дитячому майданчику в саду з хатинкою на курячих ніжках, гіркою, стрибалками. У комплексі «Божа корівка» є козацька хата з музейними експонатами, де також можна і проживати. Добре полежати на зручному гамаку в окремому тихому куточку з книгою в руці, яку можна взяти в бібліотеці зі стовбура дерева.