«Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», як Український партнер, провів міжнародну конференцію

«Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», як Український партнер, провів міжнародну конференцію (ознайомчий візит) з представниками партнерів із Вірменії та Румунії в рамках проєкту “CERTOUR II: for a better SME management”. На заході були також присутні МСП туристичної галузі, які протягом проєкту отримували нові знання та навички про якісне управління їх бізнесом, на основі сучасних інструментів менеджменту (EWT, Business Plan, CANVAS, R.A.D.A.R., Balance scorecard та Customer Satisfaction). Головна тема конференції: “Сучасний стан туристичного сектору в часи COVID-19”.

Всі учасники конференції обмінювалися успішними кейсами, досягнутими в ході проєкту, ділилися думками стосовно стану туристичного бізнесу в часи пандемії та обмінювалися контактами для подальшої кооперації.
Учасники виділили головні виклики з якими зіткнулися МСП та поділилися успішним досвідом подолання даних проблем.
Партнери проєкту та запрошені МСП погодилися, що всі активності проєкту мають продовжуватися і після закінчення донорського фінансування, для створення стійкої та ефективної мережі, яка буде досягати позитивних результатів, тим самим продовжуючи життя проєкту.