Представники «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» були присутні на міжнародній конференції

Представники «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» були присутні на міжнародній конференції (ознайомчому візиті), в рамках проєкту “CERTOUR II: for a better SME management”, організований турецькими партнерами. Учасниками конференції стали партнери проєкту з України, а саме Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, Туреччини – Губернаторство Шіле  та Вірменії – ГО «Принципи розвитку», а також МСП туристичної галузі.
Учасники обговорили поточну ситуацію з туристичною сферою в представлених країнах, основні проблеми та виклики, а також шляхи вирішення. Учасники обговорили необхідність більш широкого впровадження сучасних та інноваційних інструментів менеджменту, які вкрай необхідні для активного розвитку МСП туристичної сфери.
Основну доповідь презентували партнери з Туреччини, сконцентрувавшись на аналізі активностей проєкту проведених в м. Шіле (район м. Стамбул, Туреччина), продемонструвавши реальні результати бенефіціарів проєкту.
Також важливою частиною конференції став діалог МСП та партнерів проєкту, задля обміну досвідом та навичками, а також створення стійких міжнародних відносин.
Фінальною частиною конференції  стала презентація результатів менторського наставництва та демонстрація відео-інтерв’ю знятих з учасниками проєкту.