«Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», взяв участь у міжнародній конференції

«Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», взяв участь у міжнародній конференції (ознайомчому візиті), в рамках проєкту “CERTOUR II: for a better SME management”, а саме діалогу між МСП туристичної сфери, партнерами проєкту та запрошеними експертами. Конференція була організована лідер партнерами з Греції із запрошеними партнерами з України та Туреччини.
Головним доповідачем став «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» з темою: «Поточний стан місцевого туризму, зелений туризм та проблеми, з якими стикається туристичний бізнес у зв’язку з COVID-19». Були представлені проблеми та можливості туристичного сектору України, особливо Запоріжжя та Запорізької області.
Всі учасники погодилися, що постійне інформування та підтримка МСП туристичного сектору – це надзвичайно важливий аспект розвитку та відновлення галузі в умовах COVID-19.
Головними результатами конференції стали перші кроки до створення активного міжнародного ком’юніті, заради обміну досвідом та успішними стратегіями взаємо-розвитку. Всі учасники висловили бажання й надалі продовжувати активності проєкту та залучати більше організацій та представників бізнесу.