Представники «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» взяли участь в фінальній міжнародній конференції

Представники «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» взяли участь в фінальній міжнародній конференції, в рамках проєкту “CERTOUR II: for a better SME management”.
Учасниками стали представники всіх країн-учасниць проєкту, а саме: Вірменії, Греції, Румунії, Туреччини та України. Організатором конференції виступила партнерська організація з Румунії, зробивши паралельними онлайн та офлайн формати конференції. Кожна партнерська організація презентувала результати досягнуті за період реалізації проєкту, обмінялася досвідом та викликами, з якими зустрілися в ході імплементації проєктних активностей.
Були запрошені представники підприємств, які брали участь в проєкті, щоб поділитися враженнями та впливом всіх активностей на їх підприємства.
Був проведений детальний аналіз всіх результатів проєкту та обговорені шляхи майбутньої кооперації, а саме: зроблені перші кроки до створення міжнародної мережі CERTOUR II. Також, лідер-партнер з Греції наголосив, що подібні проєкти вкрай необхідні для розвитку туристичної галузі та підприємництва.
Всі учасники конференції погодилися, що необхідно зберегти всі напрацювання проєкту й продовжувати їх реалізацію та поширення.