У Запоріжжі науковці, освітяни, представники бізнесу та влади обговорюють можливості інтеграції для розвитку економіки регіону.

У Запорізькому національному університеті відбувся X Міжнародний круглий стіл «Інтеграція освіти, науки і бізнесу». У роботі круглого столу взяв участь генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко та виступив із доповіддю . Ювілейне десяте засідання Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки і бізнесу» у Запорізькому національному університеті цього року присвятили 30-річчю незалежності України та 30-річчю економічного факультету Запорізького вишу.
16 вересня 2021 року за круглим столом у ЗНУ зібралися науковці, освітяни, представники бізнесу, влади, громадського сектору. Серед питань, що винесені на обговорення: проблеми інтеграції освіти, науки та бізнесу; напрями інтеграційних процесів; перспективи співробітництва науки і бізнесу; нова траєкторія співробітництва «Україна – ЄС» та інш. До дискусії в режимі онлайн конференції долучилися науковці з інших міст України та країн світу. Як підкреслила декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп, наука має бути дороговказом для розвитку економіки країни. Саме тому економічний факультет приділяє багато уваги співробітництву з підприємствами, представниками бізнесу, міжнародних організацій. Виш активно працює в грантових програмах, студенти мають можливість практикуватися на великих регіональних підприємствах, факультет активно працює з обласними програмами розвитку. Серед останніх здобутків – робота в межах міжнародного проєкту «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні».