Створений кластер сільського туризму та Смирновська ОТГ Пологівського району Запорізької області уклали Меморандум щодо спільної праці

Меморандум щодо спільної праці між створеним кластером сільського туризму та Смирновською ОТГ Пологівського району Запорізької області було розроблено та підписано. Ця активність відбулась в рамках реалізації проєкту «Туристичний кластер Смирновської сільської територіальної громади Запорізької області», згідно Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорiзькiй області на 2021-2023 роки. Меморандум створено за інформаційної підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області»
План дій про подальшу співпрацю було розроблено з метою інформаційно-методологічної підтримки суб’єктів зеленого туризму, систематичної комунікації, координації спільної діяльності між сторонами, та організації регулярних зустрічей та планування спільних дій.
Загальною місією цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на реалізацію дій, орієнтованих на підтримку місцевих об’єктів зеленого туризму, екологічного підприємництва та популяризацію туризму у Смирновській ОТГ.